Шафу-ліжко цінують, перш за все, за її здатність "вести подвійне життя" - вдень вона скромно ховається біля стіни за меблевим фасадом, а вночі перетворюється на просторе і комфортне ложе. Вранці їй достатньо невеликого поштовху, і вона покірно та безшумно зникне з очей!

Ліжко-шафа - це абсолютно новий і для багатьох ще не випробуваний вид меблів. Секрет його криється в механізмі: кріпильна система та амортизатори - саме їх якістю обумовлена плавна і надійна робота ліжка-шафи.

При розробці шафи-ліжка варто врахувати потреби конкретної сім'ї та особливості простору.

Зробити так, щоб меблі вдало вписалися в інтер'єр за стилістикою, але в той же час були функціональними - завдання для справжніх професіоналів.

Компанія Smart Mebel запропонує для вас найбільш вдало підібрані конструкції шафи-ліжка, які гармонійно поєднаються з вашим інтер’єром. При створенні меблів спеціалісти компанії враховують геометричні особливості простору, функціональне призначення, загальну стилістику інтер'єру і, звичайно, фінансові можливості замовника.

Така вбудована шафа-ліжко зекономить досить багато місця у вашій оселі. Адже в маленькій кімнаті помістити всі необхідні меблі досить складно. Користуватися шафою-ліжком зручно та легко. При цьому лише необхідно підняти ліжко, як воно відразу ж перетворитися на шафу.

Конструктивні рішення компанії Smart Mebel дозволяють розташовувати ліжко вертикально або горизонтально: вибір, як правило, диктує сам простір. Шафа-ліжко поєднуються з відкритими полицями, підставкою під ТВ і апаратуру, її легко вписати в нішу або встановити на подіумі.

Загалом, процедура підіймання та опускання спального місця вимагає лічених секунд і мінімуму зусиль. Той, хто щодня користується розкладним диваном, зможе по-справжньому оцінити цю чудову інженерну розробку. Амортизаційний і підйомний механізми працюють на стиснення конструкції - ліжко ніби завжди прагне зайняти вертикальне положення. Це забезпечує легкість підйому та виключає можливість її падіння.

Інтенсивність експлуатації та динамічні навантаження для ліжка-шафи не страшні. Тому воно може стати основним спальним місцем для молодят, дітей, людей серйозної вагової категорії.

Чимало людей купують такі ліжка на випадок гостей, які залишаються на ніч. У якості “чергового” спального місця важко вигадати щось більш практичне. Адже у вільний від гостей час про наявність додаткового ліжка в будинку можна забути!

Smart Mebel пропонує підйомні ліжка-трансформери з найкращими механізмами в Україні. Підприємство з радістю виготовляє для вас меблі в різноманітних стильових рішеннях. Кожен з проектів передбачає індивідуальний підхід до проектування і виготовлення.

Асортимент матеріалів, елементів оздоблення та фурнітури дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську ідею.