Ліжка-трансформери: 7 основних переваг

Ліжко займає більшу частину спальні, особливо якщо мова йде про ліжко двоспальне. І в тому випадку, якщо спостерігається нестача квадратних метрів в кімнаті, то доводиться шукати спосіб заощадити дорогоцінну площу. Як же зробити це без шкоди зручності і красі? Дуже просто завдяки досягненням меблевої промисловості. Ліжка-трансформери забезпечать вам зручне спальне місце і допоможуть заощадити площу.

Ліжка-трансформери - новинка меблевої індустрії. Але з самого початку появи на ринку вони швидко завоювали популярність і великий попит у сучасних споживачів.

Лідируючі позиції з виробництва таких меблів займає компанія Smart Mebel. Ми виробляємо дійсно "розумні меблі", яка дозволяють повністю задовольнити вимоги сучасності в зручності і красі. Ми постійно аналізуємо ринок, вивчаючи інтереси споживачів, попит на різні групи товарів, стежимо за новими тенденціями у сфері меблевої індустрії.

Пропонуємо вашій увазі переваги ліжок-трансформерів, які допоможуть зробити вибір на їхню користь:

Ліжка-трансформери економлять простір - мабуть це найголовніша перевага. Склавши таке ліжко, ви звільняєте дорогоцінні метри своєї житлової площі. Вам не доведеться вдаватися до хитрощів з дзеркалами, освітленням і кольором стін. Простір звільняється одним легким рухом.

Економія часу на застелення ліжка - постільна білизна пристібається до ліжка спеціальними ременями і легким рухом ховає ліжко в шафу.

За допомогою ліжка-трансформера можна поліпшити інтер'єр. Вдень меблі виглядають як стильна сучасна шафа. Ніякого величезного ліжка, яке займає половину кімнати! І навряд чи хтось зможе здогадатися, що шафа ховає в собі повноцінне спальне місце.

Прибирання стає набагато більш легким і приємним - вам не доведеться повзати з ганчіркою, протираючи пил під ліжком.

У шафі можна компактно розмістити всі ваші речі. Адже цей предмет меблів комплектується різними додатковими модулями і полицями, або шафами. Їхня кількість і розташування залежить виключно від ваших уподобань.

Ліжка-трансформери дуже легкі в експлуатації. Підняти і опустити таке ліжко дуже легко. З цим впорається навіть дитина!

До підйомного ліжка можна підібрати справжній ортопедичний матрац. А це гарантія здорового сну і гарного самопочуття!

Замовити ліжка-трансформери ви можете, звернувшись в компанію Smart Mebel. Ми багато років професійно займаємося виготовленням корпусних меблів будь-якої складності. Виконуємо замовлення в будь-яких обсягах, враховуючи всі побажання клієнтів.