Шафа-ліжко: просте рішення складних проблем

У вас в квартирі гостро відчувається нестача місця? Це не привід засмучуватися. Мало хто може похвалитися великою площею житла. Але багато навчилися прекрасно справлятися з цією проблемою. Адже просто правильно підібравши меблі, можна зробити житло просторішим. Наприклад, шафа-ліжко - чудовий елемент меблів, який має безліч переваг. Він подарує вам більше 4 вільних квадратних метрів у денний час. Звичайне ліжко завжди займає багато місця. А ліжко-трансформер легко перетворюється в гарну сучасну шафу, яка чудово впишеться в інтер'єр кімнати.

Що собою представляє шафа-ліжко?

У вертикальному положенні відкидне ліжко ховається в шафі глибиною від 40 см. Вона майже не забирає місця в приміщенні. Величезною перевагою шафи-ліжка є те, що ви можете пристебнути постільні приналежності за допомогою спеціальних ременів, і їх не потрібно буде прибирати вранці.

Ви зможете розмістити над ліжком особисті речі, книги, пульт від телевізора, диски з фільмами і музикою. Шафа буде виконувати кілька функцій. Одне відділення потрібно для того, щоб приховати ліжко, інше - для зберігання речей.

Залежно від типу відкидання, ліжко може бути вертикальним і горизонтальним. Друга за своїм виглядом нагадує спальну полицю в поїзді.

Можна виготовити ліжко-трансфромер будь-якого розміру. Ширина може бути від 75см до 180 см, а довжина від 120 см до 220 см. Вибір підйомних механізмів залежить від розміру, ваги і розташування ліжка.

Відкидний механізм буває з газовими або витими пружинами. Він утримує ліжко у вертикальному положенні, гарантуючи надійність та безпеку при експлуатації. Підйомний механізм вибирається залежно від типу відкидання ліжка. Він повинен витримувати найвищі навантаження. Шафа-ліжко в основному оснащується ортопедичним матрацом, який в даний час є найкориснішим для людини і комфортним для здорового сну.

Шафа-ліжко може виконувати різні функції: спальня-передпокій, спальня-вітальня, спальня-дитяча. Цей предмет меблів підійде до будь-якого інтер'єру кімнати.

Отже, давайте перерахуємо всі переваги шафи-ліжка:

- економія простору;

- вирішується проблема складання білизни;

- замінює стаціонарні та двоярусні ліжка;

- відкриття і закриття шафи-ліжка за допомогою надійного підйомного механізму повністю безпечно.

Замовити шафу-ліжко, а також інші меблі-трансформер ви можете, звернувшись в компанію Smart Mebel. Тут для вас виготовлять шафу-ліжко, яка буде ідеально відповідати інтер'єру кімнати.