Обмежена площа більшості наших квартир - це тяжка спадщина радянського минулого. Жителі міста на своєму досвіді знають, що місця мало буває не тільки на кухні, але і в житлових приміщеннях. Купуючи меблі, доводиться враховувати кожен метр. А меблів треба багато. Диван, ліжко, крісла, шафи та інші речі - це нагальна необхідність. І звичайно ж потрібен стіл, за яким можна приймати дорогих гостей, і який не буде захаращувати дорогоцінний вільний простір. Дизайнери вже давно вирішили цю проблему за допомогою столу-трансформера.
Такі столи багатофункціональні і незамінні в побуті. Компактність і елегантний зовнішній вигляд стола дозволяє встановити його практично в будь-якому місці дому. При цьому він завжди гармонійно вписується в загальний інтер'єр кімнати, будь це вітальня, кухня або робочий кабінет.

Про механізм столу-трансформера

Сучасний розкладний стіл зовсім не схожий на ті радянські пережитки, які ми звикли бачити. Надійні сучасні механізми дозволяють зробити трансформацію простою, легкою і зручною. Можливість швидкої зміни форми і розміру столу дозволяє використовувати його відразу в декількох цілях як журнальний, робочий і обідній.
Зазвичай стіл можна зафіксувати в двох положеннях: з невисокого журнального столика він перетворюється на солідний обідній стіл на вісім персон.

Кришка таких столів може розкладатися в трьох варіантах:
1. Збільшується в два рази по ширині, друга частина лягає на спеціальну поверхню.
2. Збільшується в два рази по довжині, крутиться навколо своєї осі, при цьому стик поверхонь виходить в центрі, спирається на центральну поверхню.
3. Збільшується зліва і праворуч за допомогою додаткових кришок, які висять уздовж столу.

Краще, звичайно, купувати столи, в основі яких лежить розкладний механізм імпортного виробництва. Він більш надійний та й прослужить вдвоє довше.

Розкладний стіл як елемент інтер'єру

На перший погляд купівля розкладного столу справа проста, але і тут потрібно враховувати безліч нюансів. Зауважте для себе, яка функція буде основною для столу: журнальний, обідній, робочий. Варто не забувати про те, що він не повинен випадати із загального ансамблю розстановки меблів у квартирі. Враховуйте тип трансформації, матеріал стільниці, царг, ніжок.

Традиційно для виготовлення столів-трансформерів використовують натуральне дерево або МДФ. Однак такою ж популярністю користуються і полімери, скло і метал. Все залежить від загальної концепції інтер'єру в кімнаті. Дуже багато виробників пропонують послуги з виготовлення розкладних столів під замовлення.

Де купити розкладний стіл-трансформер в Києві?

Свої послуги з виготовлення столів, а також більш ніж широкий асортимент пропонує компанія Smart Mebel. Ми пропонуємо вам як готові столи-трансформери, так і механізми трансформації для їх виробництва. Великий вибір кольорів, матеріалів, дозволяє підібрати столик, який буде ідеально відповідати вашому интер'єру. Звоніть за контактними номерами телефонів: +38 (099) 757-21-23, +38 (097) 757-77-70.