В ХХІ столітті людина як ніколи почала цінувати вільний простір, особливо у себе вдома. Саме тому при створенні інтер'єру намагаються зберегти максимум вільного місця. Для цього вже винайдено багато оригінальних интер'єних рішень, які поєднують в собі сучасну функціональність і класичний комфорт. До числа таких корисних дизайнерських винаходів належить трансформер шафа-ліжко.

Про даний вид ліжка говорили вже багато, і якщо ви його не бачили, точно про нього чули. Ми не будемо розповідати, що це таке. Назва говорить сама за себе. Краще поговоримо про те, які бувають ліжка-трансформери.

Горизонтальна шафа-ліжко встановлюється уздовж стіни. Вона може одночасно служити ліжком, диваном і невеликим столиком. Компактні полички для дисків, книг, пульта і інших дрібних особистих речей знаходяться над спальним місцем. Такий варіант ліжка ідеально підходить для дітей і людей з невеликим зростом. Налагоджений механізм підйому не вимагає великих фізичних зусиль, з ним може впоратися навіть школяр.

Шафа-ліжко вертикального типу підійде тим, кому потрібно розкішне ложе і максимум вільного місця. Доведено, що такі ліжка економлять до 4 кв. м. площі, що для міської квартири не так вже мало, погодьтесь. Такі ліжка можуть бути одно- і двоспальні. Ліжко і матрац в такому випадку ховаються у містку шафу з глибиною не менше 40 см. Стильна шафа найчастіше комплектується не тільки відділенням для зберігання ліжка, але і додатковими полицями для речей. Єдине обмеження - таке відкидне ліжко краще встановлювати в кімнаті з високими стелями, інакше масивна шафа буде виглядати не дуже привабливо.

Додатковий бонус таких ліжок - це можливість легко ховати постільну білизну. Вона просто пристібається до ліжка спеціальними ременями і ховається в шафу. Більше не потрібно займатися обридлим застиланням ліжка вранці.

Ще одне важливе питання - сумісність з іншими меблями

З цим, як правило, проблем немає. Моделі виготовляються з різних порід дерева і виконуються в десятках відтінків. Двері шафи можуть бути прикрашені різьбою, на них можна нанести фотодрук або взагалі зробити поверхню дзеркальною. В даному випадку приказка “будь-який каприз за ваші гроші” повністю себе виправдовує.

Скільки коштує шафа-ліжко трансформер в Києві?

Якщо хочете заощадити на ціні і не втратити в якості, рекомендуємо вам звернутись до виробника. До виробників, якість яких перевірено часом, відноситься компанія Smart Mebel. Фірма виготовляє шафи-ліжка в Києві. Для цього використовується тільки кращі МДФ плити, імпортні лаки і фарби, італійські механізми трансформації «GILARDI», що витримують до 20 000 відкриттів.

При бажанні ліжко доукомплектовується імпортним ортопедичним матрацом. Ви вже можете оформити замовлення на ліжко. Якщо ж у вас виникли питання, наш менеджер з задоволенням відповість на них за телефоном: +38 (067) 247-0-247.